Відправлення: 14 липня о 04:00 (автобус)

Група зустрічається о 03:30 (місце зустрічі буде оголошено додатково - Солом'янський район)

Документи

Копія свідоцтва про народження завірена підписом одного з батьків.

Договір: перед посадкою батькам дітей, що відправляються без супроводу дорослих буде запропоновано підписати договір на отримання послуг з пішохідного туризму на період перебування на турбазі.

Довідка про стан здоров'я НЕ ПОТРІБНА (для турбази). Але для групи запроваджується щоденний температурний скринінг. А, також, перед посадкою в автобус і перед поселенням. Важливо для Вашої безпеки: особи з температурою вище 37,2 в автобус не допускаються.

Прибуття: 28 липня (автобус) - час прибуття буде оголошено додатково

Одяг

Для успішної участі в спортивно-туристичних заходах кожна дитина і супроводжуючий повинен мати:
- Одяг для походів (штани і верх з довгими рукавами);
- Щоменше 1 пару туристичного взуття (валянки, чоботи, кирзаки, уггі, лабутени, ковзани, берці);
- Спортивне взуття для занять на вулиці на траві;
- Головний убір (кепка, панама, бейсболка, бандана, самбреро, бриль, балаклава, вушанка, пілотка, будьоновка, шолом, фуражка);
- Дощовик;
- Спортивний одяг для теплої погоди (шорти та футболка);
- Легке взуття для комфортного переміщення по табору (крокси, шльопанці або в'єтнамки, чешки, гречки, болгарки, американки, турки, финки);
- Плавки або купальник;
- Засоби особистої гігієни та рушник середніх розмірів ("И мыло душистое, и полотенце пушистое, и зубной порошок, и густой гребешок!").

Кишенькові гроші

Дітям потрібні кишенькові гроші тільки в кількості, необхідній для покупки солодощів в барі (морозиво, печиво, цукерки) і сувенірів під час екскурсій. Харчування в таборі якісне і достатнє. Нагадайте дітям про "заборонені продукти", які спортсмени не вживають: Кока-кола, Спрайт, Фанта та інші солодкі води, чіпси, сухарики. Якщо Ваша дитина планує брати участь у додаткових екскурсіях - покладіть гроші в окремий конверт і підпишіть або передайте керівнику до від'їзду: велосипедний пробіг (25 км від 10 років) 350 грн., автобусна екскурсія на водоспад Нирків (з купанням у водоспаді) 300 грн., сходження на г. Говерла (від 8 років) 500 грн.

Мобільний зв'язок, телефони та інші гаджети

На території бази відпочинку впевнений сигнал мобільного зв'язку забезпечує тільки оператор Київстар. Кращий час для спілкування: ранок з 9-30 до 10-00 та вечір після 19-30. Керівники групи не можуть забезпечити зберігання мобільних телефонів, ігрових приставок і інших гаджетів - враховуйте це коли приймаєте рішення дати їх в дорогу дитині.
Увага! У таборі заборонені аерозольні упаковки (антикомарин, дезадоранти, газові балончики) та засоби розведення вогню (сірники, запальнички, піротехніка).

На час поїздки діють додаткові контактні номери:
Нестеренко Дмитро Едуардович +38(097)990-55-49
Кікоть Олександр Ігорович +38(067)526-01-37

Цікавий та активний відпочинок у спортивно-туристичному таборі.


Мета
База відпочинку «Над Стрипою»
Інфраструктура Бази
Умови
Запрошуємо дітей
Запрошуємо сім`ї - діти у супроводі дорослих
Сходження на ГОВЕРЛУ (2061 м)
Умови бронювання та оплати путівки

Мета

Основними завданнями літнього оздоровлення та відпочинку дітей є:
- поліпшення їхнього стану здоров’я;
- відновлення їх життєвих сил;
- створення умов змістовного та цікавого дозвілля дітей;
- набуття навичок здорового образу життя;
- запобігання бездоглядності;
- творче, духовне та інтелектуальне збагачування;
- розширення світогляду;
- моральне, громадянське, патріотичне, екологічне виховання.

Свіже лісове повітря, кришталево чиста джерельна вода, краєзнавчі пішохідні походи, захопливі автобусні екскурсії та спортивно-розважальні заходи в одному з наймальовничіших куточків Прикарпаття на сучасній комфортабельній базі відпочинку.

База відпочинку «Над Стрипою»

Заснована у 2001 році. Розташована на площі 4 га в екологічно чистій зоні на березі річки Стрипа, недалеко від с. Скоморохи, у 25 км від м. Бучач Тернопільської області.

Інфраструктура Бази:

Для повноцінного відпочинку База має в своєму розпорядженні: велике й мале футбольні поля, волейбольний і баскетбольний майданчик, майданчик для гри в бадмінтон, настільний теніс, відеозал, кафе, озеро для купання (вода проточна), тир, танцювальний майданчик, лазня, прокат велосипедів, альтанки з барбекю.

Умови:

Цегляні корпуса з кімнатами на 2-3-4 людини. Санвузол з душем (гаряча вода цілодобово). Харчування: 3-х разове якісне на джерельній воді.


Запрошуємо дітей

Діти без супроводу дорослих повинні вміти себе обслуговувати на базовому рівні (прибратися в кімнаті, ранковий і вечірній туалет, одягнутися відповідно заходу, хотіти слухати і чути керівників) - вік від 7 років (після 1-го класу школи). Поселення дітей в кімнатах - по віковим групам. Програма табору для дітей без супроводу дорослих обов'язкове для всіх. Навантаження - адекватнe віку дитині.

Запрошуємо сім`ї - діти у супроводі дорослих

Діти, яких супроводжують дорослі (сім'ї) можуть жити разом з батьками в окремих номерах або з іншими дітьми - за загальним бажанням. При повній або частковій участі у програмі табору вітається як для дорослих (батьків) так і для дітей, яких вони супроводжують. Допускається альтернативна програма з заміною або додаванням заходів. Будьте активним, спортивним і здоровим прикладом для дітей.


Сходження на ГОВЕРЛУ (2061 м)
Найвищу гору на території України!

Формується група для пішого походу (6-8 км) на Говерлу, одне з найкрасивіших місць України, з висоти якої відкриваються приголомшливі й чарівні види на навколишні гори й хребти Карпат.


Умови бронювання та оплати путівки:

Тривалість путівки і терміни 14 днів з 14.07 по 28.07

Проживання, харчування, необмежене користування спортінвентарем і інфраструктурою (гральні поля і спортмайданчики, пляж і озеро, кінотеатр, танцмайданчик) та 6 туристичних походів.

Вартість путівки для дітей = 7900 грн.
Вартість путівки для родин (сумісне проживання дорослі + діти):
Номер на 4 особи = 7400 грн. за 1 особу.
Номер на 3 особи = 7900 грн. за 1 особу.
Номер на 2 особи = 8400 грн. за 1 особу.
Додатково сплачується вартість проїзду.

Умови бронювання:
дитина 7900
Pодини:
4 особи 7400
3 особи 7900
2 особи 8400

Керівник - Нестеренко Дмитро (спортклуб «Монада», Гімназія №178)
тел. 044-221-73-99, 094-821-73-99

Як нас знайти?

Відеозвіт База відпочинку "Над Стрипою"